BİZ KİMİZ ?

Soyaslan Design kişiye özel yat tasarımlarıyla hayallerin mühendisliğini yapan Turhan Soyaslan tarafından 1992 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bugüne gerçekleştirdiği her proje, mükemmelliğe, estetiğe, işlevselliğe ve yeni bakış açılarına atılan bir imza oldu. 

HAYALLERİ TASARLAMAK

Soyaslan Design olarak yelkenli ve motor yat ve yüksek teknolojili iş gemileri gibi denizciliğin farklı alanlarına tasarım ve danışmanlık hizmeti veriyor, ayrıca tasarladığımız hayallerin üretimini de gerçekleştiriyoruz. Güncel tasarım trendlerini, yeni malzeme teknolojilerini takip ederek, sürekli olarak kendimizi yeniliyor ve bu sayede zamanının bir adım önünde tasarımlar sunabiliyoruz. İşimizin özü hayalleri tasarlamak, mühendisliğini yapmak ve üretmek.

 

İLERLEME DURMAZ

Gemi mimarisi, ulaşım ve yeşil enerjiye duyduğumuz merak bizi Teknopark’a taşıdı. İnovasyon ve araştırma projelerine daha iyi odaklanabilmek amacıyla 2013 yılında, Teknopark İstanbul Bilim Parkı’nda kurduğumuz ofisimiz Ar-Ge projeleri üretiyor yılların bilgi birikimini geleceğin teknolojisiyle harmanlıyoruz.

 

YENİ VİZYONERLER YETİŞTİRMEK 

Bilgiye, bilime ve eğitime önem veriyor çalışanlarımızı bu alanda her daim destekliyoruz. Bugüne kadar bünyemizden 4 doktoralı mühendis, 10’un üzerinde Yüksek Mühendis çıkardık. Şirket çalışanlarının yarısı yüksek lisansa devam ediyor. Çalışanlarımızın yarının öncüleri olmaları için desteklerimiz hiç kesilmiyor.

İşimizin özü hayalleri tasarlamak,
mühendisliğini yapmak ve üretmek.